piątek, 1 lutego 2013

Talent w rękach - czyli moja znajoma EwaMADE

Moje Kochane! Uwielbiam jak ludzie mają pasje i talent (czasami nawet wystarczy sama pasja). Postanowiłam podzielić się z Wami znajomością z pewną bardzo uzdolnioną młodą kobietką. Urocza Ewa ma talent w rękach i jest niebywale uzdolniona plastycznie. Jednym z przejawów jej działalności jest mała manufaktura unikatowych koszulek :)

Swego czasu zamówiłam u niej jedną dla mojego Łukasza. Pomysłu nie było. Jako, że moja druga połowa "robi w filmie" powiedziałam, że na koszulce ma pojawić się: z przodu nasz Franio (i tu wybrane zostało konkretne zdjęcie), motyw filmowy, dużo koloru pomarańczowego (tak, tak dziwne upodobania ma mój facet), z tyłu miał pojawić się jakiś niewielki symbol lub napis nawiązujący do filmu. I tyle - dałam Ewie prawie wolną rękę :). Oto co powstało.

A oto wzorcowe zdjęcie Frania


Ewa zdobi koszulki sama, w domu, ręcznie  bez użycia żadnych szablonów, za pomocą specjalnych pisaków do tkanin. Uważam, że jest bardzo zdolna - widziałam również inne jej dzieła, nie tylko koszulkowe. Szkoda jej na pracę w biurze ;) Gdybyście chciały zobaczyć inne jej prace, lub zrobić komuś podobny prezent zapraszam na jej profil na FB - EwaMADE. I żeby było jasne - Ewa nie ma pojęcia o tym że prowadzę bloga (a właściwie dwa blogi..), zatem nie wie również nic o tym wpisie :) Nie wydajcie mnie!

Co więcej, jutro opublikuję ten wpis również na moim drugim blogu http://cosmetickick.blogspot.com/.
Popieram wszelkie inicjatywy tego typu i bardzo chcę aby się pięknie rozwijały!

9 komentarzy:

 1. Ale świetne , nie mogę się napatrzeć

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Faktycznie ma talent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekna koszulka :) Faktycznie dziewczyna ma talent i głowe pełna pomysłów.
  I przy okazji lecę przyobserwować Twojego drugiego bloga, bo nie znałam wcześniej, a tematyka bardzo moja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super talent! A Franio odwzorowany naprawdę wiernie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna rzecz, lubię takie bardzo unikatowa...

  OdpowiedzUsuń
 6. wow! wspaniała koszulka, ach jak ja zazdroszczę takiego talentu

  OdpowiedzUsuń